O Nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1989 roku. Długoletnie doświadczenie w tworzeniu mebli dla klientów indywidualnych i komercyjnych zaowocowało stworzeniem własnej marki meblowej, zaprojektowanej przy współpracy architektów i designerów.

Tworzymy meble z pasją z takich surowców jak drewno, materiały drewnopochodne, kamień, metal, szkło, konglomeraty oraz materiały tapicerskie. Nie boimy się wyzwań, a nowoczesne maszyny, na których pracujemy, sprawiają, że mamy nieskończenie wiele możliwości w kreowaniu formy i stylu przy zachowaniu najwyższej jakości.

Produkcja

Nasz zakład tworzą ludzie pełni pasji. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników – stolarzy, lakierników, szlifierzy, montażystów, technologów, kontrolerów jakości, projektantów i programistów. Dzięki ciągłym inwestycjom w nowe technologie i park maszynowy jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty oraz duże komercyjne kontrakty, jednocześnie dbając o najwyższą jakość każdego detalu.

Projekty tworzymy przy pomocy takich programów jak TopSolid Wood czy w przypadku schodów Compass.

Hala produkcyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych oraz innych surowców. Pracujemy na profesjonalnych maszynach marki SCM.

Back to Top
Product has been added to your cart